NA GWIZDÓWCE - informacje o nas:

Załakowo na Kaszubach

Załakowo to niewielka wieś kaszubska w północnej Polsce. Miejscowość leży w województwie pomorskim w pobliżu Lęborka i Sierakowic. Właśnie w Załakowie, na bazie dawnego ośrodka wypoczynkowego PKP powstało nasze Centrum wypoczynkowe „Na Gwizdówce”.

Sala bankietowa, kręgle, kąpielisko...

W pobliżu znajduje się jezioro Święte, przy którym usytuowany jest nasz ośrodek NA GWIZDÓWCE. Nasze położenie z dala od zabudowań mieszkalnych sprawia, że nasi goście mogą liczyć na ciszę, spokój i wypoczynek. Bliskość jeziora jest prawdziwym atutem tego miejsca! W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wypożyczenia roweru wodnego lub łodzi wiosłowej , deski sup , kajaków i z całą rodziną można obcować z otaczającą naturą podziwiając zamieszkujące w naszym rejonie ptactwo wodne. Wstając z poranną rosą można także wybrać się jedną z naszych łodzi na połów ryb! Nasza oferta to nie tylko spędzanie wolnego czasu nad jeziorem Świętym, dodatkową atrakcja wodną jest Wakebording oraz zjeżdżalnia pontonowa do wody ;) . Jeżeli pogoda nie dopisuje czas można spędzić organizując zawody w kręgle, piłkarzyki, lub spróbować swoich możliwości w bilard. Ponadto nie pozwolimy Ci wyjść głodnym i spragnionym ponieważ można skorzystać z usług naszego baru.

Domki na Kaszubach

Nie interesuję Cię otoczenie gier? Masz dosyć codziennego chaosu? Proponujemy odpocząć w jednym z 75 domków turystycznych, które zbudowane są w pięknej zabudowie ryglowej przypominającej starą wieś słowińską. Wszystkie ciągi komunikacyjne na całym obiekcie przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Dla najmłodszych czeka plac zabaw, który usytuowany jest na plaży tak, aby korzystający z kąpieli słonecznych opiekunowie przebywali w bliskości swoich dzieci. Plac zabaw zbudowany jest na wzór okrętu i pozwoli zaaranżować zabawę nad wodą.

Bankiet, wesele, bal na Kaszubach! 

Chcesz zorganizować urodziny, bankiet, wesele czy konferencję? Możesz skorzystać z naszych sali z zapleczem kuchennym, które przystosowane są:
Sala nad jeziorem na około 180 osób.
Sala kominkowa duża na około 120 osób
Sala mała kominkowa do 45 osób
Sala rustykalna - stodoła do 70 osób .

NA GWIZDÓWCE nie znajdziesz nudy!
 U nas wypoczniesz i na pewno do nas wrócisz!!!

Oferta

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona klientów zainteresowanych wypoczynkiem na Kaszubach w bliskiej odległości od Lęborka i Sierakowic. „Na Gwizdówce” to obiekt całoroczny z szerokim wachlarzem usług dla turystów. Główne kierunki działalności to organizacja wesel, przyjęć, bankietów, szkoleń ,a także wynajem domków całorocznych oraz wypoczynek na plaży nad jeziorem. Dodatkową atrakcją dla wszystkich gości jest salon rozrywki w którym główne atrakcje to bowling, bilard i restauracja z przekąskami , obiadami oraz napojami, a także piłkarzyki i cymbergaj. Do dyspozycji gości pozostaje przestronny parking położony na ogrodzonym, dozorowanym terenie. Kompleks wypoczynkowy powstał w 2014 roku i wykonany został z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Otoczenie obiektu dopasowane jest do leśnego krajobrazu okolic jeziora Świętego. To wszystko sprawia, że nasi gości mają komfortowe warunki do wypoczynku.