Zielone szkoły, obozy i imprezy integracyjne

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Ośrodka Wypoczynkowego “Na Gwizdówce”.
Ośrodek jest położony bezpośrednio nad jeziorem Świętym, w samym sercu malowniczych Kaszub. Dzięki prywatnej plaży i sąsiedztwie lasów, wypoczynek w tym miejscu jest więcej niż gwarantowany. Jesteśmy obiektem całorocznym, i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by każdy czuł się u nas komfortowo. Toteż jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie w zakładce http://www.gwizdowka.pl/kontakt.

Cały obiekt mieści się na ogrodzonym terenie. I posiada komfortową bazę noclegową. Codziennie dbamy o czystość w wynajmowanych pomieszczeniach. W barze przy plaży można zagrać w kręgle, i smacznie zjeść, a także zorganizować zabawę integracyjną.

Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby

Podczas pobytu oferujemy Państwu dwa pakiety do wyboru, każdy z nich mimo wszystko dostosowywany jest do wymagań
grupy. Ważne jest dla nas aby zdobyć zadowolenie każdego naszego klienta.
Nasza baza noclegowa także jest bardzo rozbudowana gdyż do dyspozycji mamy budynek hotelowy z pokojami 2 ,3 . 4 osobowymi . Domki całoroczne dostosowane do 12 osób, Kuźnię - pawilon z pokojami idealnie dostosowany do grup zorganizowanych .

 


Oferta cenowa pakietów