Zielone szkoły

SENSEI Centrum Przygody organizuje Zielone Szkoły 2,3,4,5 dniowe. Pracująw oparciu o sprawdzone programy autorskie. Ichkadra to znakomici trenerzy, pedagodzy, instruktorzy. W swoich programach realizują zajęcia z integracji grupy, survivalu, wspinaczki, zajęcia twórcze, sztuki walki i inne.

Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby Zielone szkoły na Gwizdówce - Załakowo - Kaszuby

Imprezy dla Firm

Z pasją, w sposób profesjonalny i pomysłowy przygotowujemy i zrealizujemy imprezy firmowe, o różnym charakterze. Mogą to być spotkania integracyjne, team building’owe, pikniki, festyny oraz inne ważne wydarzenia firmowe.  Pomożemy rozładować nagromadzone stresy, przełamać poczucie stagnacji. Wszystko w atmosferze zdrowego ducha rywalizacji, dobrej zabawy i pozytywnie podniesionego poziomu adrenaliny. Umożliwiamy dyskretną weryfikację interakcji zachodzących w Zespole, scementowanie więzi, oraz wielopłaszczyznową integrację. Pracodawcy dostarczymy wielu nowych, często zaskakujących informacji o Kadrze; Pracownikom – dobrej zabawy, relaksu i możliwości współzawodnictwa na nieco innym, niż dotychczas polu. Realizujemy imprezy na bazie sprawdzonych programów. Jesteśmy także gotowi zrealizować wszelkie indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów.

Wybrane tematy zabaw i motywy przewodnie wydarzeń organizowanych przez Centrum Przygody Sensei.

·         Extreme Adventure stopień I

·         Extreme Adventure stopień II

·         Paintball

·         Olimpiada

·         Olimpiada na wesoło

·         Poszukiwacze zaginionego skarbu

·         Jeden za wszystkich wszyscy za jednego

Świetna formą zabawy i jednocześnie integracji grupy są imprezy  tematyczne. Zabawa w klimacie Japonii, Al-Capone czy Wodzirej dostarcza  rozrywki, ale także po przez wplatanie rozmaitych zabaw i zadań grupa  wspólnie zmaga się z ich wykonywaniem, co tworzy klimat zgodnej  współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi naszymi propozycjami.

·         Dworek

·         Życie w PRL

·         Japonia

·         Al-Capone zaprasza

·         Oskary

·         Kasyno

·         Wodzirej