Szukasz pomysłu na wakacje? Osada Wiedzy to wyjątkowy obóz naukowy. To przestrzeń budowania relacji. Wyobraźnia, rozwój i wiedza stanowią podstawowe wartości, a wiara w możliwości człowieka wpisana jest w serca prowadzących.

Osada wiedzy to przestrzeń dla uczniów uzdolnionych z zakresu fizyki i matematyki, uczniów, którzy wiążą swoją przyszłość właśnie z tymi naukami. Ofertę poszerzyliśmy o zajęcia z programowania a także warsztaty rozwijające wartość własną i pewność siebie oparte na narzędziach coachingowych. Rozwój  interpersonalny, emocjonalny i kompetencyjny są dla nas głównym celem. Naszą misją jest zdobywanie wiedzy opartej na relacji i mentoringu.

Osada Wiedzy opiera się na pracy wykwalifikowanych nauczycieli, z bogatym dorobkiem zawodowym, mających uprawnienia w zakresie trenerskim, pracujących i koordynujących obozy naukowe od 2010r.  Dzięki pracownikom Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Morskiego uczniowie będą mogli korzystać bezpośrednio z wiedzy naukowców.

Najważniejsze informacje na temat obozu:

Czekamy na Was w dwóch terminach

Pierwszy turnus rozpoczyna się 2 sierpnia a kończy 9 sierpnia

Drugi turnus rozpoczyna się 9 sierpnia a kończy 16 sierpnia

Koszt obozu to 1490 zł jeśli zgłosisz się do 31.03.2020r. i 1590 zł jeśli zgłosisz się po tym terminie.

Uczestnikami obozu mogą być uczniowie po VI klasie Szkoły Podstawowej. Wymagana jest opinia nauczyciela matematyki (w przypadku uczniów po VI klasie SP) oraz fizyki (po VII kl. SP). Uczestnicy w dniu przyjazdu zostaną podzieleni na grupy zgodnie z ich umiejętnościami i kompetencjami. Nie obowiązuje przy podziale wiek uczestnika. Grupy będą liczyły maksymalnie 15 osób.

Na wszelki pytania odpowiemy:

Natalia Zarańska 601-069-863

Ignacy Rejmak 663-056-976

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy www.osadawiedzy.pl